NOWOŚCI, NOWOŚCI w Bibliotece Gminnej w Podegrodziu

NOWOŚCI, NOWOŚCI w Bibliotece Gminnej w Podegrodziu

„ Biblioteki i ich zbiory stanowią dobro narodowe oraz służą zachowaniu dziedzictwa narodowego”.

Filarem działalności każdej biblioteki są jej zbiory. Biblioteka Gminna w Podegrodziu dysponuje księgozbiorem o charakterze uniwersalnym. Posiada wszechstronny zakres literatury z różnorodnych dziedzin, leksykony, encyklopedie, literaturę piękną dla dorosłych, dzieci i młodzieży, literaturę popularnonaukową, lektury szkolne, czasopisma, materiały regionalne itp.

W dużej mierze to zbiory biblioteczne stanowią podstawę oceny pracy bibliotek, wyrażonej satysfakcją czytelniczą osób, które je odwiedzają.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszym Czytelnikom Biblioteka Gminna w Podegrodziu wzbogaciła swoją ofertę wprowadzając LITERATURĘ OBCOJĘZYCZNĄ oraz AUDIOBOOKI.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki i korzystania z jej zbiorów.