Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Bibliotece Gminnej w Podegrodziu

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Bibliotece Gminnej w Podegrodziu

W miesiącach luty – marzec  2020 roku Biblioteka Gminna w Podegrodziu organizowała konkurs plastyczny pt.: „Wykonaj ilustrację do wybranego wiersza Juliana Tuwima”. Konkurs adresowany był do dzieci klas I-III szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 90 prac  wykonanych w wielu technikach plastycznych,  każda inna, a wszystkie – piękne. Oceny prac 30 kwietnia  dokonała Komisja Konkursowa w składzie: Pani Barbara Ruchała, Pani Teresa Cabała, Pani Teofila Sarna. Zgodnie z zasadami konkursu Komisja brała pod uwagę: samodzielność, ogólne wrażenia artystyczne, wkład pracy, dobór i wykorzystanie materiałów, estetykę wykonania, kolorystykę, oryginalny pomysł. Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze i najciekawsze.  Po burzliwych naradach, kierując się zasadami regulaminowymi Komisja ogłosiła wyniki.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce: Emilia Bieryt, Karolina Jodłowska, Adrianna Pasiut;

II miejsce: Magdalena Pasiut, Julia Łatka, Zofia Anna Wojnarowska;
III miejsce: Kinga Ciągło, Tomasz Lizoń, Sabina Bobak;

Wyróżnienia: Michał Bodziony, Gabriela Oleś, Eliza Cabała, Hubert Postrożny, Zuzanna Łatka, Michał Kulak.

Zwycięzcy konkursu otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe , pozostali uczestnicy dyplomy i nagrody pocieszenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom, za poświęcony czas oraz  włożoną pracę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.